ja

Elegancka forma, klasyczne kolory, praktyczne rozwiązania. Tak w kilku słowach można opisać UKLOU – torebki i akcesoria ze skóry naturalnej, ręcznie wykonane w autorskim studio Klaudii Urban.
 
Swoją markę Klaudia stworzyła z myślą o zabieganych osobach, które nie chcą marnować czasu na poszukiwania telefonu czy portfela w bezkresnej otchłani torby. UKLOU są funkcjonalne, ale nie oznacza to bynajmniej nudy i pospolitych rozwiązań. Każdy produkt wyróżna elegancki i klasyczny design, przyciągają oko swoją minimalistyczną formą i estetyką wykonania.
 
Skóra i rzemiosło kaletnicze od zawsze były Klaudii wyjątkowo bliskie. Jako dziecko wychowywała się w zakładzie kaletniczym dziadka, wśród zapachu skóry i dźwięków nabijanych ćwieków. Pozostała wierna rodzinnej profesji – każdą torebkę UKLOU Klaudia wykonuje ręcznie, opierając się na starych, przekazywanych jej od pokoleń, zasadach kaletnictwa.
 
Na każdym etapie produkcji, UKLOU wspiera lokalnych producentów – od wyboru skóry garbowania roślinnego, po pudełka, w które pakowane są produkty. Kolejną, równie ważną kwestią jest wpieranie mody zrównoważonej. Wszystkie torebki powstają na zamówienie – nie są produkowane „na zaś”, nie zalegają na półkach. W ramach personalizacji produktu, Klaudia może umieścić na wybranej torebce inicjały klientki.

O mnie : 

https://www.anywhere.pl/

"UKLOU to torebki, paski i portfele, które wyróżnia minimalistyczna forma i elegancki, klasyczny design. Wszystkie wykonywane są ręcznie, z naturalnej skóry i co ważne: wyłącznie na zamówienie. Oznacza to nie tylko indywidualizację procesu tworzenia, ale i działanie w myśl zasady „najpierw popyt, później podaż”. Zamiast produkcji taśmowej – produkcja zrównoważona. Klaudia świadomie rezygnowała ze stosowanej powszechnie praktyki „leżakowania”, czyli produkcji na zaś. W jej pracowni nie uświadczycie półek pełnych produkowanych hurtowo rzeczy – poupychanych w kartonowych pudłach stosów torebek czy pokrywających się warstewką kurzu kopczyków portfeli. Spotkacie za to energiczny zespół, który do realizacji Waszego zamówienia podejdzie z zaangażowaniem i masą pozytywnej energii."

"The UKLOU brand offers handcrafted handbags and accessories made of natural leather. The craftmaster and CEO, Klaudia Urban gives her clients the possibility to personalise the products. The collections are characterized by functionality, simplicity and sophisticated design. All UKLOU products are entirely handmade from the highest quality materials produced in Poland. Klaudia Urban supports local producers at every stage of the production, from vegetable tanning leather produced in a local Polish tannery, to the boxes in which she packs the products."

https://www.babybyann.com

"Pojawiła się właśnie na naszym rodzimym rynku nowość. Torebka, która łączy funkcjonalność i unikatowy, prosty design. Zaprojektowana z myślą o wszystkich zabieganych mamach i kobietach. Co ją wyróżnia? To torebka 2 w 1 UKLOU, która na przednim pasku ma wszytą drugą mniejszą saszkę na telefon lub portfel. Albo tez inną rzecz, którą chcesz mieć zawsze pod ręką bez konieczności szukania jej w torebce. Zwłaszcza gdy jesteś w biegu. Czy to nie brzmi świetnie? Jest bardzo uniwersalna, ponieważ dzięki minimalistycznemu wyglądowi pasuje zarówno do sukienki czy płaszcza, jak i do luźniejszych stylizacji z dresową bluzą."

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password